Hakkımızda

2007 yılında girmiş olduğumuz inşaat yapı, mobilya sektöründe hizmetimize ilave olarak yaşam alanlarınızın kalitesini arttırmak için avangartavm.com sayfamızı sizlerle paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.İmalattan sonra pazarlama ve ticaretine ağırlık verdik. Prensip olarak kendi evimizde kullanmayacağımız ürünü tezgahımızda sergilemiyoruz. Yalnızca müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sürekli Ar-Ge çalışmaları ile kendini geliştirip en son teknoloji ile ürettiğimiz ürünleri pazarlıyoruz. Kazanılan müşterinin bir hazine olduğunun farkındayız.

Siz müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda, ürünlerimizin doğrudan satışı için www.avangartavm.com isimli sitemizi açmış bulunmaktayız. Bu siteyi kurmaktaki temel amacımız ürünlerimizi en doğru şekilde tanıtmak, her geçen gün daha karmaşık ve güvensiz hale gelen sanal ortamdaki satışlar ile ilgili markamızı güvence altına almaktır.

Sitemiz doğrudan tek merkezden yönetilmekte, ürünler doğrudan fabrikamızdan sizlere ulaştırılmaktadır. www.avangartavm.com ile artık evinizden rahatlıkla alışveriş yapabilir ve ev tekstili ve dekorasyon  ürünlerine buradan sahip olabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz ürünlerinizi sipariş yoğunluğuna bağlı olarak maximum 1gün içerisinde depomuzdan sevk etmekte ve en hızlı şekilde teslimat yapmaktayız. Ürünlerimiz kendi dokuma makinelerimizde %100 pamuk ipliğinden dokunmuş, sağlığa zararlı kimyasallar içermeyen boyalarla boyanmış ve kendi konfeksiyonlarımızda sıkı bir kalite kontrol süreci ile takip edilerek hazırlanmıştır.


avangartavm.com ile mutlu alışverişler dileriz…


 
Yükleniyor...